Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Stosujemy niezwykłe rozwiązania w zwykłych zabiegach

Umów się na wizytę

*
*
*
*
*
 

Lekarze

Dr n. med. Lek. dent.<br />
Wojciech Kaczmarek

Dr n. med. Lek. dent.
Wojciech Kaczmarek

współwłaściciel i kierownik kliniki. Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Ukończył studia na Wydziale Stomatologicznym w 2002 roku. Od 2003 pracownik Zakładu Stomatologii Zachowawczej PAM, obecnie adiunkt. W 2008 roku ukończył specjalizację ze Stomatologii zachowawczej z endodoncją. Również od roku 2008 prowadzi własną praktykę stomatologiczną NZOZ Medentes w Przecławiu. W 2009 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych.

Dr n. med. Lek. dent.<br />
Małgorzata Wiechowska

Dr n. med. Lek. dent.
Małgorzata Wiechowska

specjalista I stopnia Stomatologii Ogólnej. W roku 1992 ukończyła Wydział Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej.W latach 1992-2002 pracowała w Zakładzie Stomatologii Ogólnej PAM. W roku 1994 uzyskała specjalizację I stopnia stomatologii ogólnej, a w roku 2002 obroniła pracę doktorską. Od 2008 roku jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. W 2009 roku ukończyła z wyróżnieniem Curiculum Implantologiczne i uzyskała licencję praktyki implantologicznej PSI. Jest członkiem Towarzystwa Endodontycznego.Od wielu lat bierze udział w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach w kraju i za granicą, z zakresu protetyki , implantologii , endodoncji, a w ostatnich latach również ortodoncji. Od roku 1998 prowadzi praktykę stomatologiczną. Zajmuje się kompleksowym planowaniem i leczeniem pacjentów, ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych metod i osiągnięć stomatologii estetycznej.

Dr n. med. Lek. dent.<br />
Dagmara Piątkowska

Dr n. med. Lek. dent.
Dagmara Piątkowska

jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Ukończyła studia na Wydziale Stomatologicznym z wyróżnieniem w 2009 roku. W 2012 roku uzyskała stopień doktora nauk medycznych w zakesie stomatologii z wyróżnieniem summa cum laude na podstawie rozprawy doktorskiej „Wpływ leczenia szczękowo-ortopedycznego na zmianę czynności elektrycznej mięśni układu ruchowego narządu żucia". W 2014 roku została specjalistą w ortodoncji.

Lek. dent. <br />
Wiktor Drożdżal

Lek. dent.
Wiktor Drożdżal

jest absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Studia ukończył na Wydziale Stomatologii PUM w roku 2010. Stale poszerza swoje umiejętności i wiedzę na szkoleniach z zakresu endodoncji mikroskopowej, implantoprotetyki i stomatologii estetycznej.

Lek. dent. <br />
Kamila Przygocka

Lek. dent.
Kamila Przygocka

jest absolwentką Wydziału Stomatologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Bycie stomatologiem to dla mnie przede wszystkim pasja, nie tylko zawód. Każdą wolną chwilę poświęcam zgłębianiu i poszerzaniu wiedzy stomatologicznej oraz biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach podyplomowych, kongresach i konferencjach stomatologicznych.

Lek. dent. <br />
Aleksandra Świstelnicka

Lek. dent.
Aleksandra Świstelnicka

absolwentka wydziału lekarsko – dentystycznego Pomorskiej Akademii Medycznej w 2009 r. Dużą satysfakcję daje jej uśmiech i zadowolenie pacjenta.Aby służyć im jak najlepszą radą i pomocą nieustannie uczestniczy w szkoleniach i kursach a także korzysta z doświadczenia i wiedzy starszych kolegów.

Lek. dent. <br />
Katarzyna Witkowska

Lek. dent.
Katarzyna Witkowska

jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Ukończyła studia na Wydziale Stomatologicznym w 2001 roku. Od 2010 roku absolwentka WSZKiPZ w Warszawie o kierunku Kosmetologia w Medycynie.