Stomatologia nowych technologii

Stosujemy niezwykłe rozwiązania w zwykłych zabiegach

Dlaczego my?

Nasz sprzęt należy do najnowocześniejszych w Polsce, nie zapominamy jednak o najważniejszym! Każdy, kto nas odwiedza, pozostaje nie tylko pacjentem, ale przede wszystkim człowiekiem, który potrzebuje pomocy i … u nas ją otrzyma! Nikogo pochopnie nie oceniamy, dla nas nie ma niepotrzebnych lub „głupich” pytań. Dla nas jest oczywistym, że pacjent jest nie tylko leczony, ale zasługuje również na pełną atencję, empatię i ulgę w cierpieniu. Każdy ma też prawo, aby marzyć o doskonałym uśmiechu, czy twarzy pozbawionej zmarszczek. My te marzenia pomagamy spełniać ☺!

Co nas wyróżnia?

symbol - doświadczeni <br />
lekarze

doświadczeni
lekarze

Nasi lekarze to doświadczeni praktycy. Większość z nich pracowała lub pracuje na AM w Szczecinie

zobacz więcej
symbol - najnowocześniejszy <br />
sprzęt

najnowocześniejszy
sprzęt

Klinika jest wyposażona w najnowsze unity oraz sprzęt diagnostyczny renomowanych firm

zobacz więcej
symbol - bez bólu<br />
<br />

bez bólu

Wizyta u lekarza i przekroczenie granic prywatności to stres sam w sobie, dbamy by go nie powiększać przez niepotrzebny ból

zobacz więcej
symbol - gwarantowany <br />
efekt

gwarantowany
efekt

Za to, co robimy bierzemy pełną odpowiedzialność

zobacz więcej
symbol - medycyna <br />
estetyczna

medycyna
estetyczna

Oferujemy również zabiegi poprawiające estetykę twarzy

zobacz więcej
symbol - dodatkowe <br />
konsultacje

dodatkowe
konsultacje

Współpracujemy z SONOMED, znajdującą się w tym samym budynku renomowaną kliniką medyczną, oferującą poszerzone możliwości konultacji problemów nie tylko stomatologicznych

zobacz więcej
symbol - rabaty<br />
<br />

rabaty

Nasi stali klienci mogą liczyć na rabaty i promocje

zobacz więcej
symbol - mediraty<br />
<br />

mediraty

Dzięki umowie z Mediraty, jesteśmy w stanie zaoferować finansowanie każdego zabiegu w naszej klinice

zobacz więcej

Jeden szczery uśmiech znaczy więcej niż tysiąc słów...

Umów się na wizytę

*
*
*
*
*
 

Lekarze

Dr n. med. Lek. dent.<br />
Wojciech Kaczmarek

Dr n. med. Lek. dent.
Wojciech Kaczmarek

współwłaściciel i kierownik kliniki. Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Ukończył studia na Wydziale Stomatologicznym w 2002 roku. Od 2003 pracownik Zakładu Stomatologii Zachowawczej PAM, obecnie adiunkt. W 2008 roku ukończył specjalizację ze Stomatologii zachowawczej z endodoncją. Również od roku 2008 prowadzi własną praktykę stomatologiczną NZOZ Medentes w Przecławiu. W 2009 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych.

Dr n. med. Lek. dent.<br />
Małgorzata Wiechowska

Dr n. med. Lek. dent.
Małgorzata Wiechowska

specjalista I stopnia Stomatologii Ogólnej. W roku 1992 ukończyła Wydział Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej.W latach 1992-2002 pracowała w Zakładzie Stomatologii Ogólnej PAM. W roku 1994 uzyskała specjalizację I stopnia stomatologii ogólnej, a w roku 2002 obroniła pracę doktorską. Od 2008 roku jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. W 2009 roku ukończyła z wyróżnieniem Curiculum Implantologiczne i uzyskała licencję praktyki implantologicznej PSI. Jest członkiem Towarzystwa Endodontycznego.Od wielu lat bierze udział w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach w kraju i za granicą, z zakresu protetyki , implantologii , endodoncji, a w ostatnich latach również ortodoncji. Od roku 1998 prowadzi praktykę stomatologiczną. Zajmuje się kompleksowym planowaniem i leczeniem pacjentów, ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych metod i osiągnięć stomatologii estetycznej.

Dr n. med. Lek. dent.<br />
Dagmara Piątkowska

Dr n. med. Lek. dent.
Dagmara Piątkowska

jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Ukończyła studia na Wydziale Stomatologicznym z wyróżnieniem w 2009 roku. W 2012 roku uzyskała stopień doktora nauk medycznych w zakesie stomatologii z wyróżnieniem summa cum laude na podstawie rozprawy doktorskiej „Wpływ leczenia szczękowo-ortopedycznego na zmianę czynności elektrycznej mięśni układu ruchowego narządu żucia". W 2014 roku została specjalistą w ortodoncji.

Lek. dent. <br />
Wiktor Drożdżal

Lek. dent.
Wiktor Drożdżal

jest absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Studia ukończył na Wydziale Stomatologii PUM w roku 2010. Stale poszerza swoje umiejętności i wiedzę na szkoleniach z zakresu endodoncji mikroskopowej, implantoprotetyki i stomatologii estetycznej.

Lek. dent. <br />
Kamila Przygocka

Lek. dent.
Kamila Przygocka

jest absolwentką Wydziału Stomatologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Bycie stomatologiem to dla mnie przede wszystkim pasja, nie tylko zawód. Każdą wolną chwilę poświęcam zgłębianiu i poszerzaniu wiedzy stomatologicznej oraz biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach podyplomowych, kongresach i konferencjach stomatologicznych.

Lek. dent. <br />
Aleksandra Świstelnicka

Lek. dent.
Aleksandra Świstelnicka

absolwentka wydziału lekarsko – dentystycznego Pomorskiej Akademii Medycznej w 2009 r. Dużą satysfakcję daje jej uśmiech i zadowolenie pacjenta.Aby służyć im jak najlepszą radą i pomocą nieustannie uczestniczy w szkoleniach i kursach a także korzysta z doświadczenia i wiedzy starszych kolegów.

Lek. dent. <br />
Katarzyna Witkowska

Lek. dent.
Katarzyna Witkowska

jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Ukończyła studia na Wydziale Stomatologicznym w 2001 roku. Od 2010 roku absolwentka WSZKiPZ w Warszawie o kierunku Kosmetologia w Medycynie.